İnsan Kaynakları

Kariyerbank; presentable,yeniliğe ve gelişime açık,dinamik,çalışkan,kariyer hayatında başarılı olmak isteyen çalışanlarla aynı çatı altında olmayı benimsemiştir.

İnsan Kaynakları Politikası

Kariyerbank; İK uygulamalarını,bütünleşik bir sistemde değerlendirerek yönetmeyi ilke edinmiştir.Nitelikli insan gücü yetiştirerek değerlendirmek üzere eğitim ve hizmet sektöründe istihdam sağlamayı  benimsemiştir.

Eğitim Politikası

Kariyerbank; kurum içi eğitimleri ile çalışanlarına ve çalışma arkadaşlarına, iş kollarına göre eğitimler verir.Kariyer okulu ile tüm çalışma arkadaşlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için düzenli olarak eğitimler verilir.

Personel Eğitim Sistemimiz İçinde Yer Alan Uygulamalar

Kariyer Okulu….

Kariyerbank; Kariyer Okulu eğitimleri  ile deneyimli ,deneyimsiz tüm çalışma arkadaşlarının kurum içi eğitime katılmaları zorunludur.Her çalışanın yapılan iş kolunun gerektirdiği bilgi,beceri ve donanımların,sürekli olarak yenilenmesi ve güncellenmesi amaçlanır.

Tecrübe Aktarımı

Tecrübe aktarımı; ilgili iş kollarında alanında iş tecrübesi olan öncü isimler tarafından verilen özel eğitimleri kapsar.

Seçmeli Kariyer Eğitimleri

Seçmeli Kariyer Eğitimleri ile çalışma arkadaşlarımız mesleki bilgi beceri ve donanımlarını arttırmak adına online platformda canlı eğitimler alabilmektedirler.Kurumiçi eğitim listesinden seçilen eğitimlere isteyenler katılabilmektedir.

Liderlik ve Yöneticilik  Okulu Eğitimleri

Kariyerbank;Liderlik ve Yöneticilik Okulu Eğitimleri ile profesyonel yöneticilerin yetiştirilmesi amaçlanır.

Kariyerbank Dışı Eğitimler

Kariyerbank Dışı Eğitimler; Yurtiçi veya yurtdışında düzenlenen eğitimlerdir.

Kariyerbank Akademi

Kariyerbank Akademi e-öğrenme,uzaktan eğitim sistemi ile tüm çalışma arkadaşlarının 7/24 erişebildiği platformlar üzerinden  kişisel gelişim ve mesleki gelişime uygun branşlarda eğitim alabilme imkanı tanır.Kariyerbank nitelikli insan gücüne önem verir,kariyer hayatında tüm takım ve çalışma arkadaşlarına destek sağlar.Yeniliğe önem verir. ‘’ Yenilikler Hayata Değer Katar.’’

Eğitmenlik ve İş Başvurusu

    CV Ekle

    Social Circle

    Bu websitesi tercihe dayalı ve akıllı seçenekler sunmaya yardımcı olmak için çerezlerden yararlanmaktadır.

    X